0850-780-0000 •

Toplu SMS

PusulaSMS Güvenli Ödeme Sistemi Entegrasyonunu Tamamladı

   

    Web sitemizde kredi kartı ile yapılan ödemeler 3 kat daha güvenli hale getirildi. Sadece bankanızın ve sizin bildiğiniz şifreniz ile ödemenizi gerçekleştirebiliyorsunuz. Üstelik kredi kartı bilgileriniz PusulaSMS kayıtlarına işlenmiyor. Konu ile ilgili detaylı açıklamalar http://www.pusulasms.com/default.asp?sayfa=3DSecure adresinde sizler için yapıldı. Konu ile ilgili en yetkin bilgiye ulaşmak istiyorsanız lütfen http://www.bkm.com.tr adresine gidiniz.

MSN'den SMS Göndermenin Tek Yolu : PusulaSMS

    PusulaSMS, MSN'den SMS gönderme hizmetini Türkiye'de ve belki de Dünya'da ilk kez başlattı. MSN'den SMS göndermek sadece PusulaSMS abonelerine özel bir fırsat ve bu abonelik için fazladan para ödemek zorunda değilsiniz.

    10 günde 1000 Aboneye ulaşan MSN2SMS adlı MSN'den SMS gönderme hizmeti için tek yapmanız kayıt olmak ve birbirinden uygun tarifelerden birini seçerek SMS satın almak. Servisi denemek için kayıt esnasında sizlere ücretsiz SMS sağlanmaktadır. Servisten memnun kalmanız halinde kredi kartınızla anında SMS satın alabilir; sohbet eder gibi istediğiniz Avea, Turkcell ya da Telsim abonesine MSN'den SMS gönderebilirsiniz.

    Zaten bir PusulaSMS abonesi iseniz tek yapmanız gereken http://www.msn2sms.com adresini ziyaret ederek MSN'den SMS gönderimini nasıl yapmanız gerektiğini öğrenmeniz.

Ucuz ve Kolay SMS Gönderme Dönemi Başladı

     PusulaSMS sizleri ucuz ve kolay SMS göndermenin güvenilir ve yenilikçi yüzüne davet ediyor. Mobil telefonunuzdan gönderdiğiniz mesajın neredeyse yarı fiyatına web sitemiz üzerinden, ücretsiz masaüstü programımızdan ya da MSN Messenger üzerinden SMS göndermek PusulaSMS ile herkesin kullanabileceği fiyatlara sunulmaya başlandı. 

    Türkiye'deki bütün operatörlere ister kendi belirlediğiniz ve firmanızı ya da sizi ifade eden bir RUMUZ (ORIGINATOR) ile isterseniz kendi GSM numaranızın yer alacağı 160 karakterlik bir SMS göndermeniz PusulaSMS ile artık çok kolay.

    Göndermek istediğiniz SMS karşı tarafa ulaştı mı? Yoksa karşı tarafın telefonu kapsama alanı dışında mı? Yoksa karşı taraf bu telefon numarasını artık kullanmıyor mu? Bu soruların cevapları PusulaSMS tarafından sizlere 10dk aralıklarla güncellenen rapor sistemi ile zaten abone panelinizde size sunuluyor.

Neden SMS?

    Doğru seçim Internet üzerinden SMS göndermek; çünkü PusulaSMS sizlere zamandan ve maliyetten tasarruf sağlayacak öneriler getiriyor.

    Bir telefon görüşmesi ya da bir faks gönderisi için harcadığınız zamanları bir düşünelim. 1 SMS göndermenin size ya da firmanıza maliyeti, o kişiye telefon etmeniz durumunda, sadece konuya girme sürenizi kapsar. Oysa ki, aynı maliyete gönderdiğiniz SMS konuyu hedef kitleye anında anlatır.

    Aynı şekilde göndermeye çalıştığınız bir faks ya da e-posta iletisinin ne zaman okunacağını bilemezsiniz. Oysa ki, SMS gönderdiğinizde çok daha kısa sürede ve kesinlikle hedef kitlenin mesajı görmesi ve okuması sağlanır.

    Cep telefonları insan hayatına bir anahtar kadar yerleşti ve bir gereklilik boyutunda insan hayatına girdi. Bir kişinin cep telefonunu sürekli yanında taşıması SMS'in önemli bilgileri kişiye anlık erişim ile ulaştırmasında büyük bir olanak sağlamaktadır.

Kullanım Alanları Nerelerdir?

    Internet üzerinden firmanızın şubelerine müşterilerine, bayilerinize ya da arkadaş ve akrabalarınıza SMS gönderebilirsiniz. 

    Günümüzde SMS ile bilgilendirme, uyarı (hatırlatma) ve tebrik mesajları internet üzerinden kolay bir şekilde hedefe gönderilebilmektedir. Telefonunuzdan veya operatörünüzün size sağladığı Web'den SMS gönderme sayfasından SMS göndermenin bir işkenceye dönüşmesinden şikayet ediyorsanız PusulaSMS bu işkenceyi bitirmek için hazır hizmetinizdedir.

    SMS hizmetinden kurumsal boyutlu yararlanmayı düşünen kurum ve kuruluşlar için kullanım alanları çok geniştir. Hemen her sektörde SMS ile duyurular yapılabilir. Bakiye, borç bilgileri hatırlatma amaçlı müşterilere gönderilebilir. Yeni ürün ve hizmetlerden bayi ya da temsilciliklerinizi haberdar edebilirsiniz. Çok acil devreye alınması gerekli bir kampanyanızı SMS ile şubelerinizin yetkili personeline gönderip en kısa yoldan devreye alabilirsiniz.

Özel Projeler ve Yazılım Desteği

    SMS çözümlerine ihtiyaç duyuyorsanız, PusulaSMS sizler için gerekirse projelerinizi hayata geçirebilmeniz açısından gerekli yazılım ve altyapıyı projelendirip kurabilir.

Ana Sayfa'ya Geri Dönmek İçin Tıklayın