0850-780-0000 •

Güvenlik İlkesi

    OPLAVUS Toplu SMS Servisi 4 Nisan 2011 tarihinde PusulaSMS markası ile www.pusulasms.com / www.pusulasms.net / www.pusulasms.org sitelerinde yayına başlamıştır. OPLAVUS Toplu SMS Servisi aşağıda kısaca PusulaSMS olarak anılacaktır. PusulaSMS hizmetinden yararlanmak isteyen ve SMS Sözleşmesi şartlarını kabul eden OPLAVUS Toplu SMS Servisi abonesi ise kısaca ABONE olarak anılacaktır.

    PusulaSMS, Abone'nin kayıt esnasında vermiş olduğu bilgileri 3. şahıslarla paylaşmaz.

    Abone'nin sitede yaptığı işlemlerde IP adresi alınır ve ileride çıkabilecek anlaşmazlıklarda Turk Telekom tarafından gerekli bilgi istenmek suretiyle anlaşmazlık giderilmeye çalışılır.

    PusulaSMS, Abone tarafından sisteme kaydedilen grupları ve içindeki telefon numaralarını 3. şahıslarla paylaşmaz.

    Abone kredi kartı ile işlem yapacağı zaman 128 Bit SSL sertifikasına sahip ödeme sayfasına yönlendirlir ve ödenmesi gerekli tutar burada aboneye açıkça beyan edilir. Ekrana gelen formdaki bilgiler herhangi bir şekilde 3. şahıslara ulaşamaz. Eğer abonenin bilgisayarında bizim sitemizle ilgisi olmayan çeşitli zararlı yazılımlar tarafından ekrana yazılan bilgiler algılanabilirse ve kötü amaçlı kullanılırsa bu durumda ortaya çıkacak zarardan abone sorumludur. Lütfen bilgisayarınızda güncel bir Antivirüs yazılımı bulundurunuz.

    Abone, kredi kartı ile yapacağı işlemlerde bankası tarafından sağlanan ekran ile muhattap olur. Bankası ile arasında PusulaSMS tarafından bilinmesi imkansız olan güvenlik şifresini doğru belirterek işlemini tamamlayabilir. Böylece sahte ya da çalıntı kredi kartı ile sitemizden işlem yapılmasının önüne geçilmiştir.

    

    Akbank tarafından Axess sahiplerine yönelik gerekli bilgilendirme metnine http://www.akbank.com/axess/axess.asp?page=2391&mcat=2390 adresine tıklayarak erişebilirsiniz.

    PusulaSMS, alış-veriş sonrasında Abone'nin kredi kartı bilgilerinin tamamını saklamaz. Sitemizin hack edilmesi durumunda kredi kartı bilgileriniz 3. şahısların eline geçmez. Yine de güvenlik açısından kredi kartınızın ilk ve son 4 hanesi kayıtlara işlenir. Anlaşmazlık veya itirazların yaşanması halinde PusulaSMS kayıtları esas alınır.

    PusulaSMS, aboneler tarafından gönderilen SMS iletilerini savcılık kanalıyla gelebilecek suçlamalara delil teşkil edeceği için saklar.

    PusulaSMS, sakladığı mesajları kendi çıkarları için okumaz. Okuması zorunlu olduğu hallerde elde ettiği bilgileri 3. şahıslarla paylaşmaz. PusulaSMS, teknik arızaların tesbiti ve giderilmesi sırasında SMS iletilerini okumak zorunda kalabilir.

    Bayilik programlarımız iptal edilmiştir. Firma adımızın kötüye kullanılması nedeniyle sitemizde bulunan iletişim bilgilerimizin haricinde hiçbir iletişim telefonu ya da e-posta adresi ile muhattap olunmaması rica olunur.