0850-780-0000 •

Kurumsal

    PusulaSMS, OPLAVUS Teknoloji tarafından sunulan bir hizmettir. OPLAVUS Teknoloji, PusulaSMS markası ile web ortamında mobil ve sabit telefonlara SMS göndermeyi hedefleyen bir hizmeti sizlerle buluşturmaktadır.

    PusulaSMS, birer OPLAVUS markası olan PusulaHosting ve PusulaPark altyapısı ile sizlere kolay ve hızlı yoldan güvenilir ve ucuz bir hizmet sağlamaktadır. PusulaPark Sunucu bulundurma Merkezi'nden çıkış yapan PusulaHosting'e bağlı PusulaSMS Gateway Sunucusu ile 7/24 kesintisiz bir hizmet alabilmektesiniz.

    İstanbul merkezli firmamız, Anadolu'da bulunan çözüm ortaklarımız ile günden güne büyümeyi kendisine bir alışkanlık edinerek tamamen müşteri memnuniyeti üzerine kurduğumuz sistemimizi sürekli müşterilerimize kolaylıklar ve yenilikler sunacak şekilde  geliştirmekteyiz.

    Bölgesel çözüm ortaklığı sistemi ile bir bölgede birden fazla temsilcilik ya da bayilik yerine daha güçlü ve sorumluluk sahibi firmalar ile çözüm ortaklıkları kurup ağımızı genişletirken sorunları ise ortadan kaldırma hedefi ile hareket ediyoruz.

    Çok müşteriye yetersiz hizmet yerine az müşteriye kaliteli hizmeti en ucuza değil ama ucuza sağlamaktan gurur duyuyoruz.

    Ürün yelpazemizi deneyim ve birikimlerimizle genişletiyoruz. Popüler kültürün getirdiklerini genç ve girişimci kadromuzla bugünün gereksinimlerini ertelemeden sizlere bir hizmet ya da ürün olarak sunuyoruz. Daha kolay nasıl olabiliyorsa biz sizin için şu an onu düşünüyoruz.

    Erol Mercan
    Oplavus Teknoloji Telekomünikinasyon

 

Not : PUSULASMS.COM, Oplavus Teknoloji Nam ve Hesabına hizmet verir. Aldığınız hizmetin faturası Oplavus Teknoloji tarafından kesilir.