0850-780-0000 •

Toplu SMS Nasıl Gönderilir?

Toplu SMS, web sitemize kayıt olup, web sitemiz üzerinden gönderilir. Bir program indirme ya da kurma derdiniz yoktur. WindowsLinuxPardus ve MacOS işletim sistemlerinin hepsinde sorunsuzca çalışır.

Toplu SMS Gönderme

Toplu SMS atarken web sitemizde daha önceden kayıtlı olan gruplu numaralarınıza tek tıklama ile sms gönderebilirsiniz. Yine sitemizde kayıtlı olan birden fazla grubunuza aynı anda Toplu SMS gönderebilirsiniz. Belirli bir kriteri sağlayan kişileri topluca seçip sms gönderebilirsiniz. Gerektiğinde tek bir numaraya hızlıca sms gönderebilirsiniz.

Toplu SMS Servisimiz, mükerrer gönderimi engellemek amacı ile aynı mesajı birden fazla kişiye göndermez ve bunun kontörünü size iade eder. Aynı şekilde PusulaSMS Rehberi de bir telefon numarasını aynı grupta birden fazla kaydetmenize izin vermez. Dolayısıyla iki kez mükerrer telefon numarası kontrolü gerçekleştirildiğinden mesajınızın aynı telefona birden fazla gitmesi önlenir ve kişilere rahatsızlık vermezsiniz.

Toplu SMS Göndermek için hemen Yeni Abonelik sayfamızı ziyaret edin ve işlemlerinizi online olarak başlatın ve tamamlayın.

Anlatımlı videolarımızı izleyin ve telefonda dakikalarca beklemeksizin bütün işlemleri sadece saniyeler sarfederek öğrenin.

Pusula SMS, sizlere benzersiz tarifesiyle ince ve ucuz bir fiyat sunar. Tarifeler sayfamızdan ince hesaplarınızı yapabilirsiniz. Toplu SMS Hizmetini, Pusula SMS'ten almak size sadece avantaj sağlayabilir.